Müge Anlı Yine Bir Cinayeti Çözdü..

Müge Anlı' nın programın'dan işlediği Turgut Özyürek'ün kayıp olayında Bugün bir geçme oldu. 1 ay dır kayıp olarak aranan Turgut Özyürek Öldüğü ortaya çıktı

Müge Anlı Yine Bir Cinayeti Çözdü..

Müge Anlı'nın programına başvuran Turgut Özyüreğin ailesi  abilerinin 1 aydır kayıp sekabet olduğu, Abilerinin bir kadınla evledikten sonra iletişimlerinin koptuğunu,  Turgut beyin kardeşi Hayriye hanım tüm bildiklerini anlattı. 1 sene önce evlendiği Necla Hanımın isteklerini karşılamak için evini sattığını, Necla Hanımın daha önce 7 evlilik yaptığını aanlattı. Müge Anlı ve Ekibinin 1 haftadır yaptığı araştırmada evlendiği kadının daha önceden de böyle evlilik yapıp, evlendiği kişileri dolandırıldığı ve istismar  gibi birçok suçlama olduğu ortaya çıktı.

26.11.2019 tarihinde Programda ortaya çıktı. Şühpelilerden Necle Hanımın 16 yaş küçük sevgilisi polisteki sorgusunda herşeyi anlattı.Necla Hanımı çok sevdiğinin eşinin boşanmadığı için öldürdüğü ortaya çıktı. Ceseti ormanlık alana attıklarını söyledi.  1 aydır Kayıp Olan Turgut Özyürek ceseti bugün ,Polis ve jandarmanın ortak çalışması ile bulunmaya çalışılıyor. 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2020, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER